16
Лют

Основні помилки при виборі рулонних штор

Не робіть помилку, купуючи готові тканині ролети. Практично неможливо знайти готову рулонну штору потрібної ширини, висоти, затемнення, малюнка. А також не завжди є в наявності потрібної кількості.

У готових ролетах, найчастіше, використовуються низькоякісні китайські механізми, і тканини, які не пройшли повний цикл обробки, а то і зовсім браковані. Таким способом продаються тканини і механізми, які по-другому продати неможливо. Служать вони протягом декількох місяців, а витрачені гроші і час ніхто не поверне. Нагадуванням про них зазвичай залишається тільки зайві отвори в склопакеті. Крім того, найкращі системи рулонних штор закритого типу (в коробі з направляючими) готовими в продажу зустріти неможливо.

Помилка у виборі затемнення тканини

Те, що може здатися не дуже важливим на перший погляд, насправді є найчастішою помилкою при виборі тканинних ролет. Зробивши її, Ви будете стикатися з незручністю кожен день. Наприклад, не варто обирати тканину, затемненість якої 30%, в спальню вікна якої виходять на схід. Або ж навпаки, ролети в кімнату вікна якої виходять на захід, не варто брати з високим відсотком затемнення. Існує кілька типів затемнення: деякі тканини затемнюють менше, інші – більше. Одні краще підходять для спалень, а для кухні краще використовувати тканину, яка пропускає більше світла.

Основні помилки при виборі рулонних штор

Тканина не вписується в інтер’єр

Ще одна поширена помилка. Часто трапляється коли не правильно підбирається колір тканини. Через це виникає певний «ляп» в інтер’єрі. Якщо дизайн кімнати виконаний в спокійних тонах з використанням кольорових акцентів, то тканину для ролетів можна використати в тому ж кольорі, що й кольорові акценти. Однак, при яскравому дизайні кімнати не варто брати такі ж яскраві рулонні штор. Оскільки це буде не лише виявленням несмаку, а й візуально буд обтяжувати та зменшувати приміщення.

Помилка у виборі механізму рулонної штори.

На ринку сонцезахисних систем існує багато різних механізмів, тому в них легко заплутатися. На якомусь етапі Ви навіть можете вирішити зупиниться на найдешевшому механізмі. Краще підійти до вибору більш відповідально. Різні механізми вирішують різні завдання. Закритий механізм ставиться тільки на стулку і захищає тканину від пилу (пил не сідає зверху на вал). Тому не варто економити там, де враховується функціональність ролет.