Рулонні штори в ванну кімнату

Рулонні штори в ванну кімнату

Ванна кімната – місце, де обстановка повинна сприяти розслабленню. Для повноцінного комфорту велике значення відіграють аксесуари. Підібрати штору в ванну кімнату – завдання не з простих. Хочеться не тільки захистити ванну від потьоків і калюж, а й надати їй неповторний вигляд. Справжньою знахідкою стали рулонні штори. Вони здатні задовольнити будь-який каприз: захистити від бризок і сторонніх поглядів, променів спекотного сонця і надати максимальний комфорт.

⠀Спеціалізовані рулонні штори з непромокаючої тканини та кріпленням до стелі стане ідеальним рішенням для ванної кімнати. Вони прості в експлуатації, за допомогою пружинного механізму легко опускається і піднімається. Після використання можна сміливо залишити під стелею в згорнутому вигляді.

⠀Рулонними шторами в ванну сміливо можна оформити вікно. Для цього знадобиться установка компактних мінікасетних ролет. Якщо ванна розташована відразу під вікном, то фіранка повинна захищати як від сторонніх очей, так і від бризок. Виходом з положення стане мінікасетна система в ванну з водовідштовхувального текстилю. Для максимального комфорту можна зробити акцент на шторах з принтом морської тематики.⠀

Зручна для використання і система День-Ніч – подвійний механізм касетного типу. Він зібрала в себе функціональність жалюзі і красу звичайних тканинних фіранок.⠀

Популярність рулонні вироби для ванної придбали не тільки завдяки моді, але і ряд переваг:

  • простий догляд. Вистачає декілька хвилин протерти їх м’якою ганчіркою.
  • компактність. Ванні кімнати не здатні володіти масштабними обсягами, кожен сантиметр грає роль.
  • практичність. Тканини зі спеціальним водовідштовхувальним просоченням довго служать, не втрачаючи зовнішній вигляд.
  • різноманітність. Великий вибір штор дозволяє підібрати підходящий варіант під будь-який інтер’єр.

Рулонні штори для ванної порадують вас не тільки функціональністю, але і елегантністю. Не дивлячись на розміри ванної кімнати, на них варто звернути увагу. У будь-якому випадку вони дозволяють грамотно використовувати простір такої специфічної кімнати.