05
Січ

Тканинні ролети – ефективний захист від сонячного світла

Кожна людина прагне проживати в комфортних умовах. Зробити своє житло зручним та затишним дозволяють сучасні оздоблювальні матеріали, меблі та багато іншого, включаючи кімнатні аксесуари.

Починаючи ремонт в квартирі замислюються в першу чергу, про покупку оздоблювальних матеріалів. Наступним кроком є облицювання стін та стелі. Завершальним етапом вважається декоруванням вікон. Хоча, даний процес можна проводити без попереднього ремонту в приміщенні. Причому, власник квартири має врахувати той факт, що після декорування вікна, воно не повинно перестати виконувати свої основні функції –  пропускання сонячного світла в приміщення. Деякі вибирають традиційні штори, інші мислять більш сучасно та  встановлюють тканинні рулонні штори – ролети.

Тканинні ролети – ефективний захист від сонячного світла

Трапляється коли світла в кімнаті є занадто багато. Наприклад, людині хочеться розслабитися та відпочити в напівтемряві. У такій ситуації рулонні штори дозволять створити в приміщенні необхідний рівень освітлення. Простіше кажучи, ролети з тканини – найкращий спосіб захисту від яскравих сонячних променів. Звичайні штори не стануть надійним захистом перед проникненням світла всередину кімнати. Ролети ж виготовляються зі спеціальної тканини, яка не дає сонячному промінню попадати всередину приміщення.

Тканинні ролети – ефективний захист від сонячного світла

Ролети – зручна в користуванні захисна система від сонячного світла. Користуватися ними можна навчити навіть маленьку дитину. Ніяких складнощів в процесі експлуатації не виникає. Принцип управління сонцезахисних ролетів досить простий. Традиційні моделі керуються за допомогою ланцюжка. Натягнення ланцюжка в одну сторону забезпечить опускання тканинного полотна, якщо потягнути ланцюжок в іншому напрямку – рулонна штора підніметься до необхідного рівня. Після досягнення тканини потрібного рівня, для створення оптимального ступеня освітленості в приміщенні, тканинних штор фіксують.