Тканинні жалюзі в дитячу кімнату

Декор вікна в інтер’єрі дитячої кімнати відіграє важливу роль: він задає настрій приміщення, створює потрібну затишну та грайливу атмосферу, комфортну саме для дітей. Оптимальним варіантом для оформлення вікна дитячої кімнати є тканинні жалюзі. Вони мають ряд переваг перед іншими видами штор:

  • Не схильні до біологічного руйнування, проти алергенні та стійкі до горіння;
  • Є різноманітні за формою та дизайном;
  • Прості в догляді, легко очищаються;
  • Зручне регулювання дозволяє дитині легко контролювати світло подачу в кімнат;
  • За їх допомогою можна визначати необхідну кількість світла в кімнаті.

Що потрібно врахувати при виборі жалюзі?

При покупці жалюзі в дитячу кімнати варто звернути увагу на наступні параметри:

  • Тканина повинна бути хорошої якості.
  • Розмір вікна. Для визначення оптимального розміру жалюзі, необхідно відняти близько 20 мм від висоти віконного прорізу, щоб жалюзі не лежали на підвіконні. Якщо виріб буде кріпитися до стіни або стелі, бажано, щоб його ширина перевищувала розмір віконного отвору на 10-15 см.
  • Колір жалюзі повинен гармонійно вписуватися в інтер’єр. Занадто яскравий і різнобарвний інтер’єр бажано відтіняти непомітними жалюзі. У разі якщо Ви, навпаки, бажаєте віконний декор створити акцентом в інтер’єрі, то краще віддати перевагу жалюзі з оригінальним і яскравим малюнком.

Види жалюзі в дитячій кімнаті

Фотожалюзі. Головною перевагою цього виду жалюзі є їх ексклюзивність та унікальність. Ви можете вибрати будь-яке зображення для нанесення на виріб. Це можуть бути персонажі улюблених мультфільмів, казкові герої, красиві пейзажі або іграшки, машинки і літаки.

Рулонні жалюзі в силу простоти своєї конструкції міцні і довговічні. Дитина не зможе їх випадково погнути. Різноманітність матеріалів дозволяє підібрати підходящу до інтер’єру драпірування.

Рулонно-касетні жалюзі забезпечать найбільш повну світлоізоляцію, вони функціональні і прості в регулюванні.

Жалюзі-плісе можуть бути використані при будь-якій формі вікон. Вони дуже зручні і їх можна прати. Такі жалюзі підійдуть практично в будь-якому інтер’єрі.

 Жалюзі дозволяють створити в дитячій кімнаті сучасний та цікавий дизайн. В силу своєї функціональності вони не стануть перешкодою для дитячих ігор, а простота в догляді зменшить батькам клопоти, пов’язані з їх миттям.