• (068) 218 51 15
  • arkantrans@gmail.com
  • 09:00-17:00

Ролети тканинні для кухні

  • Home
  • /
  • Ролети тканинні для кухні

Ролети тканинні для кухні


Рулонні штори для кухні – це відмінний спосіб прикрасити вікно і захистити кімнату від яскравого сонячного світла. Такі штори складають серйозну конкуренцію тканинним фіранкам. Вони практичні, компактні, а вибір кольорів та фактур настільки великий, що навіть сама вибаглива господиня знайде серед зразків те, що підходить до інтер’єру її кухні.

Рулонні штори складаються з цільного тканинного полотна, яке згортається в акуратний рулон і кріпиться до верхньої частини вікна. Можна завісити вікно цілком широким полотном, а можна використовувати вузькі полотна для кожної стулки окремо.

Ви можете вибрати рулонні штори для кухні з різною світло пропускною здатністю. Адже фактура тканини, використовуваної для штор, різна. Можна домогтися ефекту ледь помітного затінення, а можна і повної темряви.

Що стосується управління тканинними ролетами, воно досить просте. Необхідно привести в рух ланцюжок, щоб спрацював ролерний механізм. Є можливість замовити рулонні штори для кухні з електроприводом. Моторизовані штори – це не тільки зручне і сучасне рішення, але часом і просто необхідне. Наприклад, якщо вікно розташоване високо або до нього неможливо підійти через меблів, що стоїть поруч. Управляються такі штори за допомогою перемикача на стіні або пульта дистанційного керування. Сучасні рулонні штори можуть бути навіть автоматизованими: відкриватися і закриватися в певний час. За бажанням замовника, управління рулонними шторами і жалюзі можна включити в систему «розумний будинок».

Виділяють два типи тканинних ролет – рулонні штори відкритого і закритого типу. У шторах відкритого типу тканина намотується на спеціальний вал, а її нижній кінець закріплений на планку, яка постійно тримає полотно в натягнутому стані, перешкоджаючи його скручування. Відкриті рулонні штори дешевше, їх можна встановити на різні частини вікна: безпосередньо на вікно, в отвір або на стіні над отвором.

Рулонні штори закритого типу називають ще касетними. Тканина в них намотується в рулон, який знаходиться в спеціальному коробі зверху. Їх можна кріпити аналогічно шторам відкритого типу, а також на склопакет. Кріплення рулонних штор безпосередньо на склопакет створює відчуття того, що вони складають єдине ціле з вікном.

Для рулонних штор застосовують найрізноманітніші тканини. Це можуть бути тонкі витончені полотна пастельних тонів з вишуканим малюнком, щільні тканини з тематичним малюнком. Сучасні тканини для римських і рулонних штор просочені спеціальним складом, тому можуть використовуватися навіть в приміщенні з підвищеною вологістю і частим перепадом температур, яким є кухня. Штори не вигоряють на сонці, захищають від вигорання елементи інтер’єру вашої кухні.

Наша компанія спеціалізується на рулонних штораз для кухні. Можна виготовити їх на замовлення за індивідуальними розмірами, нанести на поверхню будь-який вподобаний вам малюнок, включаючи мистецтва ваших дітей або сімейні фотографії.

Каталог ролетних тканин

artex