• (068) 218 51 15
  • arkantrans@gmail.com
  • 09:00-17:00

Ролети тканинні у спальню

  • Home
  • /
  • Ролети тканинні у спальню

Ролети тканинні у спальню


Спальня – одна з найбільш комфортних кімнат в будинку для відпочинку і спокійного сну. Як же краще облаштувати таке важливе приміщення в вашому домі, і які краще вибрати декор вікон: ролети тканинні, жалюзі в спальню або класичні штори?

Одна з найпопулярніших і надійних, на сьогоднішній день, видів захисту від палючого сонця і від сторонніх очей – це рулонні штори, або як вони ще називаються тканинні ролети, рулонні жалюзі або ролштори. Існує безліч типів систем і видів тканини для спальні.

Тканинні ролети в спальню можна підібрати на будь-який смак в залежності від особистих переваг і інтер’єру. Широкий асортимент кольорів та фактур ідеально впишуться в будь-який, навіть самий цікавий і незвичайний інтер’єр.

Ми рекомендуємо розглядати в спальню варіант тканинних ролет BlackOut (повне затемнення), вони на 100% не пропускають світло, і тим самим створюють хорошу атмосферу для комфортного сну і відпочинку. Також можна розглядати тканинні ролети день-ніч BlackOut. Вони пропускають лише – 5 – 15% денного світла, що також дозволяє затінити приміщення і отримати, тим самим, комфортне перебування в спальні навіть удень. Якщо ж Вам не обов’язково створювати повну темряву в спальні, а Ви просто хочете закритися від сторонніх поглядів цікавих сусідів, тоді можна віддати перевагу звичайним рулонним шторам з частковою пропускною спроможністю.

Якщо говорити про системи для рулонних штор, то існує закрита і відкрита системи. Якщо ж Ви хочете максимально захистити спальню від проникнення світла на 100%, тоді краще підійде закрита система. Вона складається з короба, який знаходиться зверху віконної рами і направляючих, які знаходяться з боків тканини. Завдяки тому, що короб і напрямні щільно прилягають до віконної рами (кріпляться на двосторонній скотч або саморізи) світло не проникає в кімнату. Відкрита система відрізняється тим, що і в цій системі видно вал, на якому намотана тканину, і краю тканини. У той же час відкрита система популярна своєю мініатюрністю і простотою. Відкрита система використовується в усіх видах і категоріях тканин, що не можна сказати про закритій системі. Існують дуже щільні тканини, які технічно не можуть намотатися в короб.

Рулонні штори в спальню можна встановити, як на віконний отвір, так і на кожну віконну раму, що дозволяє вписати їх в будь-який інтер’єр. Управління ролетами також може бути різним: вручну – за допомогою ланцюжка або пружинного механізму, або автоматичне (пульт або клавіша).

Правильний підбір декору вікон позбавить Вас від дискомфорту, під час сну, що сприятливо відобразитися на Вас в перебігу дня. Адже сон для людини – це один з важливих процесів, адже третина нашого життя займає сон.

Каталог ролетних тканин

artex