• (097)767 67 29
 • arkantrans@gmail.com
 • 08:00-17:00

Ролети тканинні для офісу

 • Home
 • /
 • Ролети тканинні для офісу

Ролети тканинні для офісу


Тканинні ролети в офісі дозволяють розширити робочий простір приміщення, великий потенціал в позитивної емоційної енергетиці та енергії сонця, ось чому необхідно правильно поставитися до вибору тканинних ролет в свій офіс. Рулонні штори, як різновид жалюзі, доповнять дизайн і стиль офісу, робочого кабінету, кімнати відпочинку.

Ймовірно один з найкрасивіших і практичних прийомів в оформленні офісного вікна. Піднімаються до необхідного рівня, вони дають м’який рівномірно розсіюється світло. А при використанні тканин Блек Аут (Blackout) затемнення відбувається практично повне, що необхідно для презентаційних кімнат, залів, спальні і т.п. Для офісних приміщень більш затребувані ролети касетного (закритого) типу, для кріплення на пластикове вікно, розміри компактні і при відкритті віконних стулок на провітрювання, матерія залишається завжди рівною і натягнутою вздовж скла. Для захисту віконних прорізів можна використовувати рольставні, це не тільки дозволить захистити ваші вікна, але і додасть всьому приміщенню більш безпечний і функціональний вид.

Системи кріплення тканинних ролет

Відкритого типу

Закритого типу

Мансардні ролети

Магнітна планка

Що таке тканинні ролети?

Тканинні ролети – сучасний аналог віконних штор. Вони закривають віконний проріз, не дозволяючи проникати в приміщення занадто яскравому світлу, і захищають особисте життя їх власника від цікавих сусідів і перехожих.

Корисно знати!

 • Економія корисного простору. Використовуйте підвіконня, а також місце біля віконного отвору більш ефективно.
 • Простота в експлуатації. Ролетами можуть успішно управляти навіть діти старші 4-х років.
 • Індивідуальний дизайн. Вибирайте з більш 600 видів тканини, щоб домогтися гармонійного інтер’єру приміщення.
 • Мінімум зусиль. Ролети не вимагають спеціального догляду – вони просочені спеціальною речовиною для відштовхування пилу, здатною забезпечити чистоту виробу надовго.

Як правильно замовити?

Тканинні ролети від компанії «Аркан-Декор» – 100% якість, підтверджене сертифікатами і    гарантією 1 рік. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками тканини і комплектуючих.

 1. Запросіть замірника БЕЗКОШТОВНО;
 2. Виберіть тканину з каталогу зразків;
 3. Обговоріть з майстром всі вимоги до виробів;
 4. Відразу ж на місці ви отримаєте розрахунок вартості і терміни виконання замовлення;
 5. Будьте на місці в обумовлену дату для установки ролет.

Майстер візьме з собою всі необхідні матеріали, фото готових робіт, а також документи, необхідні для оформлення замовлення.