• (068) 218 51 15
  • arkantrans@gmail.com
  • 09:00-17:00

Ролети тканинні у ванну

  • Home
  • /
  • Ролети тканинні у ванну

Ролети тканинні у ванну


Ванна кімната – місце, де обстановка повинна сприяти розслабленню. Для повноцінного комфорту велике значення відіграють аксесуари. Підібрати штору в ванну кімнату – завдання не з простих. Хочеться не тільки захистити ванну від патьоків і калюж, а й надати їй неповторний вигляд. Справжньою знахідкою стали рулонні штори. Вони здатні задовольнити будь-який каприз: захистити від бризок і сторонніх поглядів, променів спекотного сонця і надати максимальний комфорт.

Спеціалізовані рулонні штори з непромокаючої тканини та кріпленням до стелі стане ідеальним рішенням для людини приймає ванну. Вона проста в експлуатації, за допомогою пружинного механізму легко опускається і піднімається. Після використання можна сміливо залишити під стелею в згорнутому вигляді.

Рулонними шторами в ванну сміливо можна оформити вікно. Для цього знадобиться установка компактних мінікассетних ролет. Якщо ванна розташована прям під вікном, то фіранка повинна захищати як від сторонніх очей, так і від бризок. Виходом з положення стане мінікассетна система в ванну з водовідштовхувального текстилю. Для максимального комфорту можна зробити акцент на шторах з принтом морської тематики.

Популярність рулонні вироби для ванної придбали не тільки завдяки моді, але і ряд переваг:

– простий догляд. Вистачає декілька хвилин протерти їх м’якою ганчіркою.

– компактність. Ванні кімнати не здатні володіти масштабними обсягами, кожен сантиметр грає роль.

– практичність. Тканини зі спеціальним водовідштовхувальним просоченням довго служать, не втрачаючи зовнішній вигляд.

– різноманітність. Великий вибір штор дозволяє підібрати підходящий варіант під будь-який інтер’єр.

Рулонні штори для ванної порадують вас не тільки функціональністю, але і елегантністю. Не дивлячись на розміри ванної кімнати, на них варто звернути увагу. У будь-якому випадку вони дозволяють грамотно використовувати простір такої специфічної кімнати.

Каталог ролетних тканин

artex