• (068) 218 51 15
  • arkantrans@gmail.com
  • 09:00-17:00

Ролети тканинні у вітальню

  • Home
  • /
  • Ролети тканинні у вітальню

Ролети тканинні у вітальню


Рулонні штори (тканинні ролети) – це полотно, намотане і натягнуте на валик, який за допомогою простого механізму може обертатися, таким чином, піднімаючи або опускаючи тканину. Такі штори перетворюють будь-який інтер’єр і підходять для всіх типів приміщень: для спальні, кухні, для дитячої, а правильно підібрані рулонні штори для вітальні надовго прикують увагу гостей. Відрізняються тканинні ролети за кольорами, візерунками, щільності матеріалу і фактурі.

Запорукою виразного і гармонійного інтер’єру буде правильно підібраний колір штор. При виборі кольору і відтінку матеріалу необхідно враховувати переважну колірну гамму інтер’єру. Найкраще брати рулонні штори для вітальні на один тон світліше (або темніше) стін, щоб вони візуально не зливалися. Якщо стіни кімнати розмальовані або обклеєні візерунковими шпалерами, тоді штори краще взяти однотонні або жакардові. Тканинні ролети з малюнком або візерунком додадуть родзинку дизайну інтер’єру з одноколірними нудними стінами.

Персикові рулонні штори для вітальні. Для білих стін підійдуть контрастні яскраві кольори штор з запам’ятовуються декоративними елементами. Тільки так можна додати приміщенню особливий шарм і виразність. Найчастіше зелені кольори і їх відтінки використовують для рулонних штор в спальні, так як це колір умиротворення, а жовті – для дитячої кімнати (уособлюють радість і теплий настрій).

Рулонні штори для вітальні можуть бути червоними, бордовими, бірюзовими, світло-синіми або навіть теракотові. Тут потрібно підбирати гармонію із загальною колірною палітрою кімнати. Своєрідну райдужність і грайливість можна додати приміщенню, якщо повісити в ньому яскраві, контрастні штори з неординарним малюнком або унікальним візерунком. Для приміщень з дерев’яними меблями та виробами з каменю краще вибирати ролети природних відтінків з натуральних матеріалів.

Каталог ролетних тканин

artex