• (068) 218 51 15
  • arkantrans@gmail.com
  • 09:00-17:00

Ролети тканинні в дитячу

  • Home
  • /
  • Ролети тканинні в дитячу

Ролети тканинні в дитячу


Тканинні ролети в кімнату для дітей підходять майже будь-які, головна вимога це екологічно чисті і безпечні матеріали. З практичних міркувань в основному вибирають жалюзі з дерева або тканини Вlack-out (забезпечують майже повне затемнення), що особливо актуально для спокійного денного відпочинку. Головний вибір для рулонних штор – це матеріал тканини, відповідна стилю дитячого приміщення, від класичного до тканин з малюнками, а правильний і грамотний вибір кольору допоможе завжди залишатися в доброму, гармонійному, настрої. Оригінально виглядають тканинні жалюзі з повнокольоровим друком, такі рулонні штори будуть гідною прикрасою дизайну дитячої кімнати.

Кімната дитини – це перший побачений їм світ перший час він буде для нього основним. Дитячі психологи впевнені – перша обстановка навколишнє вашого малюка залишає слід на його психіку в подальшому, тому в кімнаті дитини необхідно врахувати найменші елементи оформлення його вікон. Малюкам вкрай необхідне яскраве денне світло. Досить імовірно, що від цього буде залежить настрій дитини, а тканинні рулонні штори повинні додати в кімнату особливу сприятливу атмосферу, стати елементом розваги, відпочинку та частиною ігрового простору.

Мабуть головною турботою при виборі рулонних штор для дитячої кімнати є колірне рішення, не забудьте, темні, похмурі кольори або глухі, бляклі відтінки – це категорично неприйнятний варіант для кімнати. Уникайте проявів суворості, в оформленні дизайну, а також застосування важких, огрядних завіс – найкраще їх не застосовувати.

Вибираючи, тканинні рулонні штори в кімнату підлітка або старшокласника, не поспішайте самі робити вибір, обов’язково порадьтеся зі своєю дитиною, дізнайтеся його думку. Підлітки часто вибирають сучасний дизайн, зі смаком і непомітно.

І що важливо – догляд за даними шторами напозичав багато часу, дитина – завжди залишається злегка незграбною, і від випадкових забруднень, на жаль, нікуди не дітися. Але з сучасними матеріалами це не проблема, для догляду за тканинами, дерев’яними жалюзі, досить сухого чищення.

Каталог ролетних тканин

artex