• (097)767 67 29
 • arkantrans@gmail.com
 • 08:00-17:00

Ролети тканинні в дитячу

 • Home
 • /
 • Ролети тканинні в дитячу

Ролети тканинні в дитячу


Тканинні ролети в кімнату для дітей підходять майже будь-які, головна вимога це екологічно чисті і безпечні матеріали. З практичних міркувань в основному вибирають жалюзі з дерева або тканини Вlack-out (забезпечують майже повне затемнення), що особливо актуально для спокійного денного відпочинку. Головний вибір для рулонних штор – це матеріал тканини, відповідна стилю дитячого приміщення, від класичного до тканин з малюнками, а правильний і грамотний вибір кольору допоможе завжди залишатися в доброму, гармонійному, настрої. Оригінально виглядають тканинні жалюзі з повнокольоровим друком, такі рулонні штори будуть гідною прикрасою дизайну дитячої кімнати.

Кімната дитини – це перший побачений їм світ перший час він буде для нього основним. Дитячі психологи впевнені – перша обстановка навколишнє вашого малюка залишає слід на його психіку в подальшому, тому в кімнаті дитини необхідно врахувати найменші елементи оформлення його вікон. Малюкам вкрай необхідне яскраве денне світло. Досить імовірно, що від цього буде залежить настрій дитини, а тканинні рулонні штори повинні додати в кімнату особливу сприятливу атмосферу, стати елементом розваги, відпочинку та частиною ігрового простору.

Мабуть головною турботою при виборі рулонних штор для дитячої кімнати є колірне рішення, не забудьте, темні, похмурі кольори або глухі, бляклі відтінки – це категорично неприйнятний варіант для кімнати. Уникайте проявів суворості, в оформленні дизайну, а також застосування важких, огрядних завіс – найкраще їх не застосовувати.

Вибираючи, тканинні рулонні штори в кімнату підлітка або старшокласника, не поспішайте самі робити вибір, обов’язково порадьтеся зі своєю дитиною, дізнайтеся його думку. Підлітки часто вибирають сучасний дизайн, зі смаком і непомітно.

І що важливо – догляд за даними шторами напозичав багато часу, дитина – завжди залишається злегка незграбною, і від випадкових забруднень, на жаль, нікуди не дітися. Але з сучасними матеріалами це не проблема, для догляду за тканинами, дерев’яними жалюзі, досить сухого чищення.

Системи кріплення тканинних ролет

Відкритого типу

Закритого типу

Мансардні ролети

Магнітна планка

Що таке тканинні ролети?

Тканинні ролети – сучасний аналог віконних штор. Вони закривають віконний проріз, не дозволяючи проникати в приміщення занадто яскравому світлу, і захищають особисте життя їх власника від цікавих сусідів і перехожих.

Корисно знати!

 • Економія корисного простору. Використовуйте підвіконня, а також місце біля віконного отвору більш ефективно.
 • Простота в експлуатації. Ролетами можуть успішно управляти навіть діти старші 4-х років.
 • Індивідуальний дизайн. Вибирайте з більш 600 видів тканини, щоб домогтися гармонійного інтер’єру приміщення.
 • Мінімум зусиль. Ролети не вимагають спеціального догляду – вони просочені спеціальною речовиною для відштовхування пилу, здатною забезпечити чистоту виробу надовго.

Як правильно замовити?

Тканинні ролети від компанії «Аркан-Декор» – 100% якість, підтверджене сертифікатами і    гарантією 1 рік. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками тканини і комплектуючих.

 1. Запросіть замірника БЕЗКОШТОВНО;
 2. Виберіть тканину з каталогу зразків;
 3. Обговоріть з майстром всі вимоги до виробів;
 4. Відразу ж на місці ви отримаєте розрахунок вартості і терміни виконання замовлення;
 5. Будьте на місці в обумовлену дату для установки ролет.

Майстер візьме з собою всі необхідні матеріали, фото готових робіт, а також документи, необхідні для оформлення замовлення.